Сонник Колекція — до чого сниться?

Розглядати колекцію картин — обіцяє Вам зустріну з людиною, яка змусить Вас змінити ставлення до людей. Якщо Вам снилося, що Ви збираєте колекцію — Вам належить довга копітка робота, яка принесе Вам задоволення. Бути в сні власником унікальної приватної колекції — пророкує Вам втрату чогось дуже дорогого для Вас. Викрадати уві сні колекцію — говорить про те, що Ви марно витрачаєте час і гроші на задоволення — дуже скоро вони Вам потрібні, і Ви будете каятися в бездумних витратах.

Колекціонувати уві сні можна все, що завгодно. Якщо ви збираєте гербарій, то цей сон – передвістя хвороб. Бачити колекцію мінералів вказує на приємна подія і багатство, колекція монет обіцяє фінансові втрати, а колекція комах – прикрі промахи і сварки.

Якщо в сновидінні ви колекціонуєте що-небудь — це символізує вашу наполегливість і винахідливість при встановленні контактів з особами, яких ви хотіли б мати своїми сексуальними партнерами, а також вашу винахідливість у любовних розвагах.

Колекціонувати марки – Вам доведеться попрацювати над зміцненням свого становища на роботі. Купувати рідкісну марку для колекції – Ваша репутація поставлена під удар, слід вжити термінових заходів захисту від наклепу.

Взагалі, сни про колекції передбачають розчарування, хвилювання, засмучення, розлади і невдоволення станом своїх справ.

Комах – приниження і неприємність; рослин – радість; мінералів – непритное подія; монет – втрата.


Залишити відгук