Сонник Книги — до чого сниться?

Перегортати книги в сні — знак амбіцій, мрій, нових знайомств. Бачити або читати в сні означає, що незабаром ви отримаєте важлива звістка. Запам’ятайте, що прочитаєте в книзі. Це допоможе вам у подальшому вирішити якесь складне питання, скласти план роботи або розгадати якусь таємницю, яка не дає вам спокою. Ковтати книги в сні — знак того, що в реальному житті ви володієте здібностями швидко вирішувати будь-які проблеми, якщо не будете лінуватися.

Якщо вам присниться, що книги застрягли у вас в горлі, то ви ввяжетесь в якусь справу, з-за якого згодом втратите спокій і сон. Серйозні розбирати книги в сні — знак того, що у вас є шанс впоратися зі складною проблемою, яка не дає вам спокою. Псувати, рвати книжки — знак забуття минулого. Старовинні книги бачити в сні — попередження про небезпеку і заклик дотримуватися порад мудрих людей. Чим багатше книжковий палітурка, тим важливіше будуть події, які відбудуться з вами. Довідник з адресами у сні бачити — знак змін. Багато книг у сні бачити означає, що у вас буде безліч справ і нових задумів.

Приємні устремління, заняття, шана, повага і багатство – ось що значить бачити в сні, що Ви дивитеся або читаєте книгу. Для автора бачити у сні, що його твори йдуть в друк – сон-попередження: у нього буде багато неприємностей на шляху його книг до читача.

Бачити у сні, що Ви витрачаєте багато зусиль і часу на виявлення прихованого сенсу текстів вчених авторів, є знаком почестей і нагород, зароблених Вами довгим працею. Бачити дітей за книгами говорить про майбутнє згоді і хорошому поведінці молоді. Бачити уві сні старовинні книги – попередження остерігатися зла в будь-якій формі.

Сон про книги – хороший сон, що обіцяє майбутню гармонію у Вашому житті. Полиці з книгами, зі сну заміжній жінці, обіцяють їй сина, який досягне великих інтелектуальних висот і прославить своє ім’я. Дівчині такий сон пророкує вченого чоловіка. Якщо уві сні Ви читали книгу – Вас чекає популярність. Якщо Ви закриваєте нецікаву книгу і відкладаєте її – наяву будьте готові до неприємних зустрічей і важким обов’язків. Якщо ж книгу Вам дарують – довгоочікувана любов постукає у ваші двері.

Якщо ви вибираєте уві сні книгу з величезної кількості фоліантів на нескінченних полицях в бібліотеці, то в реальності ви вагаєтеся у виборі життєвої стежки.

Якщо у сні ви читаєте книги, це обіцяє вам повагу близької людини, але старовинні книги передвіщають зло, що виходить від коханого.

Книги – до отримання наяву прибутку. Сон може передвіщати веселі різноманітні події.

Класичні книги в монастирських приміщеннях — хворий повинен видужати.

Безліч книг – буде зайняті безліччю справ.


Залишити відгук