Сонник Доміно — до чого сниться?

Доміно як один з видів настільних ігор може вказувати уві сні на безынтересный спосіб життя, на порожнє проведення часу і взагалі ледарство. Якщо ви в своєму сні виграєте в цю гру, це знак того, що ви задовольняєтеся малим, не хочете побачити чогось кращого і більшого, що присутній у вашому житті, до чого варто лише простягнути руку. Якщо ж ви програєте, то це знак того, що вас мало поважають у вибраному вами суспільстві, тому варто переглянути свою манеру поведінки і ставлення до себе самого. Якщо ж вам сниться, що кісточки доміно вишикувані один за одним, і ви перекидаєте одну з них, що запускає цілий процес падіння інших кісточок, тобто ви бачите наочне втілення принципу доміно, то це знак того, що ви необережною дією ризикуєте злякати своє щастя. Доміно – носії також і числової символіки. Якщо вам приснилася якась конкретна кісточка з конкретним поєднанням точок-цифр, то слід звернути увагу на це число. См. Дата, Час, Числа, Цифри.

Приснилася гра в доміно — сон говорить, що ви дражніть самі себе і цим самим спокушаєте долю. Бачити, як хтось грав у нього, залишаючись при цьому в стороні, — вам доведеться мати справу з неблагородними, непорядними людьми, які можуть зіграти у вашому житті дуже непристойну роль, особливо якщо ви підкоритеся їх волі. Розсипати доміно — до погіршення самопочуття і проблем в любові.

Виграли у сні в доміно – вам належить сумнівне захоплення, програли – ваш кращий друг образить вас. Крім того, доміно може провіщати, що близькі будуть дуже турбуватися за ваше життя.

Програти – Ваш друг Вас образить. Виграти – сумнівні захоплення, яке принесе егоїстичне задоволення Вам, а Вашим близьким – багато печалі.

Випадковість.


Залишити відгук