Сонник Букет — до чого сниться?

Тримати в сні букет квітів означає взаємну любов і вдячність. Отримати від кого-то букет квітів передбачає постійність у коханні. Побачити букет у сні — знак поганого знайомства, яке не доведе вас до добра, якщо уві сні ви складаєте букет, то вас чекає отримання новин, якщо ви запам’ятаєте, з яких квітів він був складений.

Сон, у якому ви зі всього маху кидаєте букет в стінку, означає, що вас чекає марна трата часу і грошей. Такий сон також передвіщає вам, що ваше бажання не здійсниться з вашої вини. Якщо уві сні вам дарують букет, то вам слід уважніше придивитися до вашого оточення або конкретно до людини, який підніс вам квіти, тому що він або вони приховують свої справжні наміри і намагаються потішити вас. Хоча іноді такий сон пророкує, що ви проведете багато приємних хвилин в суспільстві милого вашому серцю людини і отримаєте від цього величезне задоволення.

Якщо молодій людині сниться, що на весіллі він підносить красивий букет квітів своїй нареченій, то скоро його чекає отримання сумне звістка про смерть близького родича або інша важка втрата. Зів’ялий або бляклий букет у вашому сні пророкує вам розбіжності в сім’ї або з чоловіком, зраду і розчарування в любові. Букет з скляних квітів попереджає вас про те, що ваше щастя знаходиться під загрозою і вам потрібно зробити якісь важливі кроки, якщо ви не хочете втратити кохану людину. Якщо уві сні вам присниться багато барвистих букетів, то вас чекають приємні зустрічі з друзями.

Уві сні хтось подарував вам букет квітів — у житті буде міцна дружба. Якщо цей хтось — молода людина, то ви знайдете вельми привабливого коханого. Сон юнаки, в якому він обдаровує букетом дівчину, оптимістичний: його залицяння буде прийнято прихильно.

Прекрасний, яскравий – отримання спадщини від якогось багатого, невідомого родича; для молоді – приємні, радісні зустрічі; в’яне букет – до хвороби, смерті. Також див. Маргаритка, Троянди, Хризантеми.

Букет у сні – щасливий знак. Вказує на можливість нового приємного знайомства або на щасливу любов. Якщо уві сні вам подарували букет, ваша любов буде взаємною і довгою.

Букет свіжих квітів віщує, що перед Вами відкриються широкі і райдужні перспективи. Букет з засохлих квітів – до зради близької людини.

Букет уві сні сниться до помилкової новини. Тримати букет в руках або ставити його у вазу поруч з собою — сон до радості і виконання потаємного бажання.

Букет Квітів (витончено, хитромудро покладений) – аристократичний прийом. З пишним бантом – до щедрого, вишуканому коханця.

Шанувальники і знайомство – для жінки. Якщо квітів багато – розлад відносин, похорон.

Бачити – приємне знайомство, отримувати – постійність у коханні. Також див. Квіти, Сад.

Мати букет у сні – очікує щастя в любові.


Залишити відгук