Сонник Болото — до чого сниться?

Якщо у сні вам сниться болото, трясовина або багно, то в реальному житті вам не доводиться чекати нічого доброго. Це, взагалі, один з найбільш несприятливих снів. Якщо ви очікуєте отримати великий зиск чи спадщину, то ваші плани, швидше за все, проваляться. Побачити в сні болото означає, що попереду вас чекає багато труднощів, втрати і плутанина в справах. Іноді такий сон пророкує вам любовну інтригу з жінкою, яка розставила вам пастки і хоче хитрістю заманити вас у свої мережі.

Раптом опинитися в заболоченому місці у сні — передвісник того, що ви будете втягнуті в брудне і ризикована справа або вас чекає зв’язок, яка принесе вам багато неприємностей. Якщо вам присниться такий сон, то постарайтеся якомога швидше вибратися з цього місця. Доброю ознакою, що дає надію на сприятливий розвиток подій, може бути сонячний день, зелена травичка, кущі, зелені купини, чиста вода, які ви побачите у вашому сні. Блукати в сні по болоту або топкому місцем і заблукати — дуже несприятливий ознака, яка попереджає вас про те, що ваші необдумані вчинки або пристрасть до авантюрних справах можуть мати погані наслідки і накликати на вас біду і зашкодити вашій репутації. Сон, у якому ви загрузли в болоті, пророкує, що вам загрожує небезпека.

Чоловіків такий сон попереджає, що їх зв’язок з дурною жінкою не обіцяє їм нічого доброго. Якщо уві сні ви злякалися, то вам дивом вдасться уникнути удару долі, а якщо вам вдалося вибратися з болота, то чекайте поліпшення справ і змін на краще. Якщо уві сні ви ходите по трясовині і не можете знайти вихід, то вас чекають грошові труднощі або ж ви станете жертвою наклепницьких чуток, які поширюють про вас ваші недоброзичливці. Однак якщо в сні ви вдало вибралися з топкого місця, то вам вдасться благополучно завершити розпочату справу і отримати прибуток. Часто такий сон указує, що ви зможете уникнути великого скандалу і наруги. Сон, у якому ви впали в болото, обіцяє вам безліч неприємностей. А якщо в сні ви черпаєте болотну бруд, то вам слід переглянути ваше власне ставлення до життя і перестати витрачати дорогоцінний час на даремні заняття.

Болото сниться до того, що вам потрібно здригнутися і почати активно діяти, а то зараз ви схожі на суху траву, яку вітер ганяє по пустому полю. Ваше життя необхідно заповнити дією, так як доля нічого сама по собі для вас не зробить: вона любить активних і цілеспрямованих. Якщо сниться, що ви потрапили в болото і воно затягує вас, прокиньтеся і дійте спонтанно. Справа в тому, що в реалі у вас з’явився такий шанс, який випадає людині раз у житті. І якщо ви дасте йому пройти повз вас тільки тому, що, приміром, зараз йде ваш улюблений серіал і ви не можете пропустити серію, то потім не ображайтеся на долю. Вона давала можливість, а ви нею не скористалися.

Також болото сниться до хаосу у справах. Якщо ви свідомо пішли у сні в болотяну твань, то в реальному житті вас чекає неприємність, яку ви потрапите з-за жінки. Якщо ви ступили в болото свідомо, але жахливо боїтеся того, що може статися, то сон пророкує, що ви легко зможете уникнути неприємностей. Уві сні, як і в реальному житті, вибратися з болотної твані досить складно. Якщо вам це вдасться, то наяву ви легко здолаєте саму складну смугу перешкод, зберігши при цьому всі свої активи в цілості й схоронності.

Якщо наснилося, що ви бултыхаетесь в болоті і бачите, що навколо вас розкидані якісь предмети, значить, скоро вас чекають серйозні сутички із супутником життя. Ви усвідомлюєте, що ваші відносини необхідно переглянути, але вам не вистачає рішучості. Людині, якому сниться, що він потонув у болоті, загрожує серйозна небезпека. Якщо він злякався настільки, що прокинувся, то існує ймовірність, що наяву йому вдасться ухилитися від біди.

Болото символізує ваші усталені звички і небажання змінювати свій спосіб життя. Якщо ви опинилися на болоті в гарну погоду, то ви безтурботно ведете своє життя, насолоджуєтеся здоров’ям, спілкуєтеся зі своїми партнерами і вам більше нічого не треба. Обломов відпочиває! Якщо ви збираєте на болоті ягоди (Журавлина, Лохина, Морошка), то ви ведете активне сексуальне життя з великою кількістю сексуальних партнерів, але елемент новизни у вас вже зник. Кожен новий контакт – це відкрита книга ще до вступу в зв’язок.

Якщо ви заблукали на болоті, то ви заплуталися в своїх сексуальних проблемах і не можете знайти з них вихід. Якщо ви опинилися на болоті в погану погоду, то вас чекає занепад сил і виснаження. Якщо ви провалилися на болоті або тонете, то у вас проблеми зі здоров’ям. Не відкладайте свій візит до лікаря!

Ходити уві сні по болоту або топких місцях означає, що незабаром Ви потрапите в несприятливі обставини. Примарним виявиться очікуване Вами спадщину, і Ви відчуєте гостре розчарування у сердечних справах. Якщо ж, гуляючи по болоту. Ви зустрінете чисті калюжки і зелені купини – це означає, що Вам вдасться утримати успіх і, досягнувши її, Ви будете більш обережні і уважні до тих небезпек і інтриг, які Вам загрожують. Опинитися посеред болота – це знак того, що Ви нездатні виконати свій борг. Побачити на болоті інших людей – означає, що вас скоро засмутять близькі Вам люди. Цей сон може передвіщати хвороба.

Побачити в сні, як ви йдете по болоту, – зустріти несподівану перешкоду при вирішенні особистих проблем. Якщо уві сні ви тонете в болоті – значить, наяву ви відчуєте сильне потрясіння, викликане віроломством і зрадою ваших друзів. Сон, у якому ви допомагаєте кому-небудь вибратися з трясовини, свідчить про ваших невикористаних можливостях. Якщо уві сні ви побачили болото, вкрите льодом, – це означає крихкість навколишнього світу і його беззахисність перед насувається цивілізацією.

Якщо пробиралися по болотистій місцевості, життя буде наповнене тривогами і турботами. Важко, то і справа провалюючись, йти — до печалям і труднощів, а легке подолання драговини пророкує, що залишок днів ви проведете в скромному достатку. Закоханим людям цей сон передвіщає багато бід і випробувань, але в результаті їх чекає тріумф, всі вороги і перешкоди будуть переможені.

Іти по болоту – невпевненість, хитке становище у справах сім’ї. Тонути в болоті – скрутне становище, безвихідь, яка може потягнути вас до самогубства або безпробудного пияцтва. Хтось тоне в болоті – ваші близькі до тієї ж небезпеки. Небезпеку можна запобігти, якщо знайти її причину.

Наснилося болото означає тягар невдалої зв’язку або шлюбу, під вагою якого Ви відчуваєте, що будь-які спроби вирватися марні. Вас можуть пригнічувати депресія або сексуальна незадоволеність. Можливо, ви просто боїтеся самотності, тому і терпіть подібне ставлення до себе.

Бачити уві сні болото – погані види на майбутнє, бродити по болоту – чекає небезпека, вилазити з болота – покращення життєвих справах.

Болото сниться до занепаду у справах, бідності. Сон попереджає, що вам необхідно стати більш працьовитим людиною.

Болото — знак бідності і майбутніх великих праць. Загрузнути в болоті — значить, стати жертвою обману.

Важкі часи, проблеми, життєвий тупик, душевний застій. Трясовина небезпека; злочинний коло людей.

До худому; бродити – обмова; гниле болото бачити – до багатства. Також див. Йти.

Бачити уві сні болото – до невдач у справах.


Залишити відгук