Сонник Алмаз — до чого сниться?

Алмаз або діамант, особливо якщо ви володієте їм у сні — символ багатства, почестей, сімейного благополуччя, вигідного шлюбу. Сон, у якому ви бачите, що на вас надіта алмазна корона, означає, що вас очікує багато почесті, слава, успіх. Якщо жінка бачить у сні, що вона носить прикрасу з алмазом, то сон передвіщає їй сварку з коханою людиною через брехливих чуток, які розпускають про неї недоброзичливці. Якщо жінка бачить у сні, що вона знайшла алмаз, то сон пророкує їй, що скоро вона вийде заміж за багатого і всіма шанованого людини.

Фальшиві діаманти бачити в сні — знак фальші, зради і зради близької людини, які принесуть вам багато сліз, прикростей і розчарувань. Сон, у якому заміжня жінка дивиться на себе в дзеркало і бачить, що у неї на шиї – намисто з величезних фальшивих каменів, пророкує їй, що її обтяжує брехня і лицемірство в її особистому житті. Вона багато вистраждала з-за цього. Тепер же сон пророкує їй, що, ймовірно, скоро вона прийме рішення, яке вплине на все її життя. Швидше за все, її чекає розлучення і засмучення. Дивіться тлумачення: дорогоцінні камені, Підробка.

Сон, в якому вам одягли на палець перстень з діамантом, означає, що ви будете пов’язані з людиною, надевшим вам кільце, міцними узами любові і досягнете успіху в бізнесі. Бачити у сні, що діамант випав з вашого кільця, пророкує вам, що скоро ви розлучитеся з близькою людиною. Причиною розставання з’явиться несприятливий збіг обставин, що виникли із-за великих грошових труднощів. Навіть якщо уві сні ви знайдете випав камінь лежить у пилюці, підберете його, витріть пил і знову вставите в кільце, то доля усміхнеться вам ще раз. Ви знову будете разом. Але це трапиться в останній раз. Втрата алмазу або діаманта у сні — завжди погана прикмета і означає втрату, ганьба, розлуку з близькою людиною, засмучення і розчарування. Якщо уві сні ви самі надягаєте на палець каблучку з діамантом, то вас чекають важливі зміни в житті, шану і повагу.

Побачити уві сні два гранованих алмазу, що лежали на чорній оксамитовій подушечці, передвіщає вам велику любов і щастя. Чим яскравіше виблискують алмази у вашому сні, тим страстней і яскравіше будуть ваші почуття. Але якщо ви побачите не два, а три або більше алмазів і при цьому тільки два з них будуть відливати яскравим світлом, то ваші мрії виявляться результатом самообману, а ваша любов закінчиться драмою для вас і для людей, яких вона стосується. У старовину алмази часто порівнювали з очима. Тому іноді втрата алмазу уві сні може означати втрату зору, а мутний алмаз — захворювання очей. Крім того, сон, у якому ви бачите мутний алмаз, передвіщає вам засмучення через обману і хитрих інтриг людей, яким ви довіряли як самому собі.

Якщо алмаз, який ви бачите уві сні, має тріщину або скол, то вас чекає розлука з близькою людиною або розлучення. Якщо в цей момент вас найбільше обтяжують ваші стосунки з партнерами по бізнесу, то після такого сну вам не доводиться розраховувати на їх щирість і відданість. Більш того, сон попереджає вас про обережність при проведенні угод і фінансових операцій. Розсипати алмази або діаманти у сні — до невдач і обману. Сон, у якому ви розсипали алмази і бачите, як хтось швидко підбирає їх, передвіщає вам багато сліз і розпачу з-за цієї людини. Якщо це близька вам людина, то не сподівайтеся на його допомогу і підтримку у важку хвилину. Йому байдуже, що з вами трапиться. Однак якщо в сні ви уличите його в жадібності і користі, то в реальному житті ваші відносини налагодяться, хоча ніколи вже не стануть такими теплими і щирими, як раніше.

Є або проковтнути діамант у сні — до прибутку й успіху. Отримати діаманти в подарунок у сні — знак захисту і поваги і щасливого союзу. Дарувати кому-небудь у сні алмази або діаманти — попередження про те, що ваша марнотратство може довести вас до біди. Просто побачити діаманти у сні означає, що вас оточують жадібні люди, які, не замислюючись, продадуть вас за три сребреника. Іноді сон пророкує сльози або обман.

Володіння уві сні алмазами – дуже сприятливий сон, що означає зв’язок з кимось із великих світу цього. Якщо уві сні коханий дарує жінці алмази, це означає, що її чекає безхмарне щастя кохання з людиною гідним і заможним. Якщо чоловікові сниться, що камінь підносять йому в подарунок, сон говорить про те, що зацікавлена в ньому дама намагається заволодіти його увагою. Сон, де Ви втрачаєте алмази і не знаходите їх, украй неприємний, він пророкує Вам втрату коханої людини.

Древні говорили про це коштовному камені приблизно наступне. Побачив його уві сні буде любити і буде любимо. Дружина буде для нього неоціненним скарбом, і вони будуть щасливі разом все життя. Купця, якому пощастило побачити такий сон, очікує ціла річка золота, що ринула в кишеню. Безплідна жінка зможе після одного тільки такого сну зачати і народити дитя. Словом, кожна людина після цього сновидіння отримає те, чого він хоче, і навіть більше.

Алмаз — це символ міцності, тому, коли він приснився, стосунків поки що нічого не загрожує. Із-за цінності і краси алмази часто крадуть, тому і для вашої коштовності — відносин з коханою людиною — існує така небезпека. Найімовірніше, це станеться з вини партнера-лідера. Він занадто часто підкреслює, що здатний щасливо жити і поодинці.

Діаманти — це символ багатства, любовного потягу і сили. Якщо ви побачили уві сні, це говорить про прагнення до багатства або, навпаки, відображає ваші думки про тлінність його. За вашим думку, решта живуть обеспеченнее або біднішими, ніж ви? Згадайте, що ви відчували в сні — страх і замішання або гордість і самовдоволення.

Алмаз сниться до успіху у всьому. Чоловікові, який уві сні придбав їх, бачення пророкує, що керівництво помітить його працьовитість і завзятість, оцінить їх по достоїнству і запропонує підвищення. Якщо людині сниться алмаз-фальшивка, то йому не світить нічого доброго: його мрія в реальності так і не збулося.

Діамант може означати або найвищі цінності «понад-я» (сам по собі дорогоцінний камінь даремний для життя, однак багато хто прагне до його володіння), самі ригідні сторони особистості, або ж дію, що веде до поділу на сегменти, втрати цілісності.

Бачити уві сні Алмаз – означає, що у Вас будуть неприємності і Ви не зможете здійснити якесь своє бажання, що для Вас дорожче життя.

Алмаз — це символ багатства і сімейного благополуччя. Діаманти ж сняться до проявів жадібності, зради і фальшивої дружби.

Алмаз бачити — до несподіваної радості. носити камінь на собі — до сварку. Знайти діамант — знак взаємної любові.

Алмаз сниться до уявної удачі. Збір алмазів — попереду втрати і печаль. Ограновування алмазів — до великого прибутку.


Залишити відгук