Іменини Поліни — день Ангела Поліни

Кар’єру не прагне побудувати, але свою роботу виконають відповідально, начальство завжди може на неї покластися. Поліна шалено любить свою сім’ю і не любить, коли щось забирає в неї час, який вона могла б провести зі своєю родиною. Вона навіть на роботі намагається не затримуватися. Вона хороша дружина і любляча мати. Ніколи не зважиться на зради, сім’я надто цінна для неї. Чоловік Поліни цінує в ній ці якості і дуже любить. Вона спочатку робить що-небудь для своєї сім’ї, а потім для себе.

Доля: Поліна відрізняється своєю доброзичливістю, чуйністю, безкорисливістю. Свою долю Поліна може побудувати дуже по-різному. У юному віці вона наче чистий аркуш, на який здатні вплинути і виховання і оточення.

Святі: Аполлінарія діва (іменини 18 січня).

День Ангела Поліни

З давньогрецької мови – самостійна форма грецького імені Аполлінарія, що означає «належить Аполлону». Поліна чарівна, контактна, чудово тримається в будь-якому суспільстві. Зовні здається гордої і неприступною, хоча насправді вона дуже невпевнена в собі людина. Надто збудлива, може перейти на крик, відстоюючи свою думку, сперечатися абсолютно не вміє.

Вона часто байдужа до всього, що не стосується її особисто. Але при цьому вона вірний друг, їй можна довірити секрети, вона чуйна і безкорислива. Може бути надмірно прямої в спілкуванні, сказати те, що думає, хоча і спокійно, але все ж забуваючи пом’якшити неприємні висловлювання. Втім, і до себе вона ставиться досить критично.

Особливої потреби в роботі Поліна не відчуває. Якщо вона актриса, художник, письменник – для неї життя – творчість. В інших професіях вона спокійна, але сумлінна. Любить дітей, вміє знайти з ними спільну мову, тому їй би добре стати вчителем, вихователем у дитячому садку. Але також вона може бути гарним лікарем, медсестрою.

Поліна не відокремлює секс від любові. Разом з тим вона дуже сексуальна і чутлива, хоча і носить маску байдужості. Їй подобаються далеко не всі чоловіки, а зустріти свій ідеал досить важко. У сім’ї вона дуже турботлива, але до господарських справах холодна. Проте вміє створити в будинку комфорт і затишок. З радістю приймає гостей, в компанії дотепна, товариська, але і самолюбний, може продемонструвати свою перевагу. Поліна найчастіше улюблена дружина.

Поліна Іменини за Церковним Календарем

18 Січня – Аполлінарія, прп.. [преподобна, подвизавшаяся в чоловічому образі]4 Квітня – Аполлінарія, мц.13 Жовтня – Аполлінарія (Тупіцина), мц. /новомуч./


Залишити відгук