Іменини Ніки — день Ангела Ніки

Для жінок з ім’ям Ніка характерна вразливість, вона може раптом образитися через дрібницю і також швидко пробачити кривдника. Ніка усидчива, до роботи завжди ставиться відповідально і серйозно. Володіє проникливістю і інтуїцією. Ніка по натурі дуже романтична персона, тому часто буває розчарована в сімейному житті. В чоловіки може вибрати сильного чоловіка, що має моральні принципи і засади.

Доля: Ніка відрізняється мужністю, силою духу, добротою, але головні її якості — чесність і справедливість.

Святі: Ніка Коринфська (іменини 23 березня), Ніка мучениця (іменини 29 квітня).

День Ангела Ніки

Ім’я Ніка прийшло до нас з античної міфології. Покровителькою цього імені є грецька богиня Ніка, уособлює собою успіх. Вона дарувала удачу і щасливий результат в будь-якій справі. В античній міфології малася на увазі в основному перемога у війнах: воїни-герої просили цю богиню, щоб вона супроводжувала і допомагала їм протягом усіх воєнних походів, під час битв і боїв, берегла їх від поранень і загибелі.

Мужня, добра, сильна, чесна і справедлива Ніка завжди готова прийти на допомогу тим, хто справді її потребує. Ця жінка ніколи не стане допомагати тому, хто переслідує досягнення мети з користі і спраги наживи. Ніка поєднує в собі тверезий розум і дуже розвинуту інтуїцію, тому в її висловлюваннях часто можна почути слова: «здається», «відчуваю». Варто зазначити, що передбачення Ніки збуваються практично завжди. Ніка обожнює ворожіння, хіромантію, ворожіння, як правило, вона серйозно захоплюється окультизмом. Це настільки життєлюбна жінка, що оточуючі теж заряджаються життєлюбством.

Ніка – дуже вразлива і сприйнятлива, однак пережиті нею емоції, як правило, поверхневі. Ця жінка не повинна бути злопам’ятною, тоді вона зможе розвинути свою інтуїцію до здібностей екстрасенса. У професійній діяльності Ніка – відповідальний працівник з розвиненою уявою і багатою фантазією. З власниць цього імені виходять чудові художники, декоратори, актори, дослідники та науковці. Заміж Ніка, особливо народжена влітку, як правило, не поспішає, боячись помилитися. «Зимова» Ніка, навпаки, виходить заміж швидко і рано.

Ця жінка дуже емоційна і влюблива. Зустрівши ідеального на її думку чоловіка, вона тут же кидається в його розкриті обійми, але потім остигає, розчаровується в партнері і припиняє відносини. «Річна» Ніка дуже рідко відкриває для партнера свій внутрішній світ. У сімейних відносинах не варто зачіпати самолюбство Ніки. Вона не злопамятна, але якщо вже стався конфлікт, то перший крок до примирення слід зробити чоловікові. Якщо її партнер буде володіти розвиненим почуттям гумору, то спілкування в родині спокійним і легким.

Ніка – самолюбний, проте зовні він справляє враження спокійної і впевненої жінки. Деякі її друзі знають, що відбувається в душі Ніки. Ця звичайна на перший погляд жінка, що володіє відкритими для обраних здібностями – в рідкісні моменти життя бачити майбутнє. Ніка – цікавий співрозмовник, занудьгувати в її компанії буде проблематично. Розповідаючи якусь історію, Ніка може прикрасити і перебільшити деталі, причому настільки майстерно, що починає вірити в них сама. Ця чесна і чуйна жінка завжди прийде на допомогу другові, вона настільки любить життя, що це передається оточуючим її людям.

Ніка Іменини за Церковним Календарем

23 Березня – Ніка Коринфська, мц.29 Квітня – Ніка


Залишити відгук