Іменини Мойсея — день Ангела Мойсея

У нього завжди багато друзів, він досить добре вчиться в школі, як правило, має розвинений художній смак або музичний талант. Дорослий володар цього імені не любить бути в центрі уваги. Він скромний, відповідальний, розумний, справами воліє займатися не поверхово, а поглиблено. У спілкуванні Мойсей м’який і приємний. Навколишні дуже поважають його за чуйність, порядність, терпимість.

Доля: Мойсея підкуповує доброта, незалежність суджень, виняткова скромність, обов’язковість та пунктуальність: він не любить нікуди спізнюватися, свято тримає дану обіцянку. Мойсей з розряду альтруїстів, він просто любить творити добро, тому за свої благородні вчинки ніколи не чекає подяки.

Святі: Мойсей Мурин (іменини 10 вересня), Мойсей Боговидец (іменини 17 вересня).

День Ангела Мойсея

Чоловіче ім’я Мойсей у звучанні походить від давньоєврейського імені Моше, значення якого переводять як “дитя” або “врятований з води”. Ім’я пов’язане з єгипетської царівною, яка усиновила дитину Мойсея, який пливе в люльці по Нілу. Мойсей – горде ім’я і сильне, разом з тим у ньому зовсім не відчувається ніякої агресивності. Бути може, воно тільки надто серйозно, що заважає Мойсею подолати деякі негативні аспекти общееврейской карми народу-вигнанця. Ще більш енергетику імені посилює суперечливий образ біблійного Мойсея, першого законодавця Ізраїлю. Що і говорити, важкий характер мав цей древній тезка сучасного Мойсея.

Мойсей Іменини за Церковним Календарем

27 Січня – Мойсей Синайський, прмч.7 Лютого – Мойсей Новгородський і Псковський, архиепископ8 Березня – Мойсей Білозерський, прп.; Мойсей Сирійський, пустынник29 Червня – Мойсей Оптинський, прп.8 Серпня – Мойсей Ургин (угорець), Печерский10 Серпня – Мойсей Печерський, чудотворец21 Серпня – Мойсей, прп.7 Вересня – Мойсей (Кожин), прмч., ієрей /новомуч./10 Вересня – Мойсей Мурин, Ефіопський, сщмч., иеромонах17 Вересня – Мойсей Боговидец, пророк11 Жовтня – Мойсей Угрин, прп. Печерський (в Ближніх печерах)24 Жовтня – Мойсей Оптинський, прп.15 Грудня – Мойсей, сповідник


Залишити відгук