Іменини Людмили — день Ангела Людмили

Доросла Людмила намагається показати себе, бути вище за інших. Її суперницею в чому-небудь краще не ставати. Тим не менш, характер у неї добрий, чуйний і поступливий. Вона вміє прощати, навіть якщо один і той же чоловік образив її кілька разів. До друзів проявляє турботу. Вміє знаходити підхід до будь-яких людей. З спілкуванням з людьми пов’язує своє життя. Володіє даром переконання. У будинку Люди завжди прибрано і чисто. Вона хороша господиня, безмежно любляча своїх дітей. Найчастіше чоловік Людмили не цінує її старань, тому її шлюби розпадаються так само легко, як карткові будиночки. Часто вирішує виховувати дітей самостійно.

Доля: Людмила володіє сильною волею, вона рішуча і впевнена в собі і своїх силах. Володіє сильною інтуїцією, що допомагає їй передбачати майбутні події і коригувати їх в найкращому напрямку. Якщо вона щось задумала, вона цілеспрямовано йде до своєї мети.

Святі: Людмила Чеська (іменини 29 вересня).

День Ангела Людмили

Зі старослов’янської мови – мила людям. У Болгарії популярно і чоловіче ім’я – Людмил. Іменини Людмили у вересні. Людмила повністю виправдовує своє ім’я – вона з дитинства робить все можливе, щоб зробити своїм близьким що-небудь приємне. Створюється таке враження, що Людмила народилася відразу дорослого. Так, зовсім маленькою вона майже не плаче – її матері з нею невеликі клопоти. Вона не вередує, їсть все, що їй дають, прибирає за собою посуд, не розкидає іграшки. З 7-8-річного віку миє посуд після їжі, пере свої речі, в 10-12 років Людмила – господиня в хаті: і прибере квартиру, і приготує їжу.

Не любить проводити час даремно, її мало цікавлять гучні дитячі ігри – вона краще, якщо є вільний час, почитає чи буде в’язати, шити, так і за молодшими дітьми в сім’ї треба доглянути. У Людмили з ними складні відносини: вона дещо сувора з ними, так як вважає, що в першу чергу вони повинні зробити уроки, привести в порядок свою кімнату, допомогти їй в прибиранні.

Молодшим дітям, природно, це не дуже подобається. Однак коли вони подорослішають, між Людмилою, сестрою або братом встановлюються дуже теплі стосунки. А коли помирають їхні батьки, вони до Людмилі ставляться не як до сестри, а як до рідної матері. Що стосується роботи, то у Людмили тут теж все в порядку. Як правило, вона отримує вищу освіту, ініціативна, дуже пунктуальна, сумлінна, не конфликтна. А головне – дуже доброзичлива, до неї, в повному розумінні слова, тягнуться люди – порадитися по службових справах, вилити душу з сімейних проблем і т. д.

Людмила чудова господиня, вона «з нічого» приготує смачний обід, у квартирі затишно, спокійно. Скромна у витратах. Розлучення у Людмили дуже рідкісне явище – який розсудливий чоловік залишить таку дружину. Адже вона завжди уважно його слухає, піклується про нього, коли він хворіє, не «читає» моралі, якщо він щось зробить не так.

Така терпимість Людмили призводить до того, що до 50 років у неї вже повний букет серцево-судинних захворювань. Однак не це основна проблема, яка її турбує. Її турбують її діти, в основному дочка. Син, як правило, виростає доброю, уважною, спокійною людиною, не конфліктний.

А от з дочкою у неї дійсно серйозні проблеми. Надмірна любов Людмили до неї, бажання захистити її від роботи по дому, красиво одягнути і т. д. призводять до того, що дочка ні в гріш не цінує свою матір і зневажає нею і батьком як хоче. Часто Людмила виховує крім своїх власних дітей ще племінників або дітей чоловіка від першого шлюбу (якщо він вдівець). З ними у неї все в порядку – вони її щиро люблять і цінують, як рідну матір, допомагають їй.

Людмила Іменини за Церковним Календарем

28 Вересня – Людмила (Петрова), мц. /новомуч./29 Вересня – Людмила Чеська, мц., княгиня


Залишити відгук