Іменини Ірини — день Ангела Ірини

Відповідально ставиться до своєї роботи, вона цінний співробітник для начальства і хороший друг для колег. Часто виконають навіть більше покладеного, затримується на роботі. Вона рідко буває соромливою, завжди веде себе розкуто, легко знаходить спільну мову з людьми. Іноді навіть може збентежити своєї розв’язністю або відвертої жартом. Більше дружить з чоловічою статтю, а в жіночому колективі починає нудьгувати.

Доля: Ірина — влюблива натура, але голови в захопленнях не втрачає, завжди прагне зберегти незалежність.

Святі: Ірина Аквилейская (іменини 29 квітня), Ірина Македонська (іменини 18 травня), Ірина Константинопольська (іменини 26 травня), цариця Ірина (іменини 22 серпня).

День Ангела Ірини

З давньогрецької мови – спокійна, дарує мир, любов, родюча (суч – сексуальна). Можливо, що спочатку відбувається від імені бог? родючості, який у східних слов’ян називався Ярило (пор. давньослов’янське ім’я Ярина – міцна, сильна, сонячна). Свято родючості – свято бога Ярила – відзначали перед заговеньем Петрова поста. Іменини Ірини відзначають два рази в році.

Ірина дуже цільна натура. Вона до всіх своїх обов’язків, чи то в сім’ї, чи на роботі, ставитися з почуттям великої відповідальності. Так, вдома вона не ляже спати, поки повністю не виконає все, що треба на завтрашній день, – зробить заготовки для сніданку і обіду, випере, позаймається з дитиною, поговорить з батьками, заспокоїть їх при необхідності.

При цьому обов’язково посекретничает з батьком – у неї з ним дружні стосунки, ніж з матір’ю. Можливо, тому, що батько у всіх випадках – і коли Ірина права, і коли не права – правильно зрозуміє її, заспокоїть і дасть слушні поради. А мати одразу починає хвилюватися і картати її за те, що Ірина зробила.

Ірина спокійно переносить будь-які негаразди, не втрачає самовладання, не розпускається в жалості до себе, а відразу ж шукає конкретний вихід з даної ситуації. За її тендітними плечима і мати, і діти, і чоловік можуть відчувати себе як за кам’яною стіною – і в горі, і в радості, і в хворобі, і в доброму здоров’ї.

Ірина хороший фахівець – у будь-яку роботу вона вносить елемент творчості, намагається докопатися до суті кожної проблеми. Ірина рано виходить заміж, часто відразу ж після школи. Однак вона завжди намагається отримати вищу освіту і не сидіти в чоловіка на утриманні. Ірину люблять і поважають її близькі, колеги по роботі, цінує керівництво. Вона завжди стримана, не базікає зайвого, не розмінюється на дрібниці. Іноді може здатися, що вона надто жорстока, але це тільки зовні – Ірина добра і чуйна людина. На її допомогу завжди можна розраховувати.

Ірина, особливо «зимова», добре виглядає до глибокої старості. Створюється враження, що роки не владні над нею.

Ірина Іменини за Церковним Календарем

12 Січня – Ірина, мц.16 Січня – Ірина, мц.26 Лютого – Ірина (Хвостова), прмц. /новомуч./7 Березня – Ірина (Смірнова), мц. /новомуч./29 Квітня – Ірина Аквилейская, мц.; Ірина Коринфська, мц.18 Травня – Ірина Македонська, вмц.26 Травня – Ірина Константинопольская10 Серпня – Ірина Капподакийская, прп.17 Серпня – Ірина, мц.22 Серпня – Ірина, царица30 Вересня – Ірина (Фролова), прмц. /новомуч./1 Жовтня – Ірина Єгипетська, мц.2 Листопада – Ірина, мц.


Залишити відгук