Іменини Єфрема, день Ангела Єфрема

Взагалі Єфрем має вибуховим темпераментом і сильною реакцією на зовнішні подразники. Не варто чекати від нього спокою і врівноваженості. Єфрем самолюбство, легко виходить з себе. Для того щоб негативні емоції Єфрема вирвалися назовні, досить невеликої іскри. Часто вибуховий темперамент в поєднанні з прямотою можуть швидко перерости в агресію. У характері людини, названого цим ім’ям, бракує деякої пластичності. Це робить Єфрема дуже чутливою людиною, що сприймає болісно навіть ті події, які інші люди залишили б без уваги.

У досягненні успіхів, на які Єфрем міг би розраховувати завдяки своїй силі характеру, наполегливості та честолюбства, часто заважають необдумані вчинки, що здійснюються під дією емоцій. Відповідальність, з якою Єфрем відноситься до роботи, дещо заважає його особистого життя. Всі турботи по будинку припадає на себе взяти його дружині. Натомість вона навряд чи отримає допомогу у вирішенні своїх проблем, тільки співчуття. В сім’ї Єфрема доводиться нелегко, за що він теж може дякувати тільки свій характер. Єфрема варто більш терпимо ставитися до людей, спробувати зрозуміти і пробачити людини замість того, щоб засуджувати його.

Доля: Це – яскравий, нетривіальний тип особистості, людина, завжди шукаючий або застосування своїм здібностям, або можливості їх розширити.

Святі: Єфрем Сірін (іменини 10 лютого), Єфрем Перекомский (іменини 29 травня).

День Ангела Єфрема

Походить від імені засновника одного з давньоєврейських племен і дослівно означає «плідний». Нерішучі. З вигляду замкнуті, а внутрішньо дуже ніжні. Здатні плакати, співпереживати. Сентиментальні. По натурі інтроверти. Ці ласкаві богатирі беруть все дуже близько до серця, довго не одружуються. Відносяться до категорії людей, готових зняти з себе останню сорочку, поділитися найдорожчим з ближнім.

Енергетика імені Єфрем передбачає дуже сильну реакцію на зовнішні подразники і вибуховий темперамент, так що навряд чи варто очікувати від Єфрема врівноваженості та спокою. Зазвичай людина з таким ім’ям володіє гострим самолюбством і, на жаль, вивести його з себе великих труднощів не становить. Інший раз досить найменшої іскри, щоб його негативні емоції вирвалися назовні. Втім, це зовсім не означає, що Єфрем абсолютно не вміє тримати себе в руках, просто ім’я схиляє його до чемності, а вибуховий темперамент, як це не прикро, може перетворити цю прямоту в агресію. Дається взнаки також відсутність у загальній енергетиці імені деякої пластичності, що робить Єфрема вкрай чутливою людиною, змушуючи болісно сприймати навіть ті події, які більш товстошкірі побратими залишають без уваги.

Єфрем Іменини за Церковним Календарем

31 Січня – Єфрем, єпископ, Миласский10 Лютого – Єфрем Новоторжский, архімандрит; Єфрем Печерський, єпископ Переяславський; Єфрем Сірін, Едесский, иеродиакон20 Березня – Єфрем Херсонеський, сщмч., епископ9 Квітня – Єфрем, архієпископ, Ростовский30 Квітня – Єфрем Мацхверели, прп.13 Травня – Ефрем29 Травня – Єфрем Перекомский, Новгородський, прп., игумен21 Червня – Єфрем Антіохійський, патриарх24 Червня – Єфрем Новоторжский, архімандрит (Перенесення мощей)28 Червня – Єфрем II Сербська, патриарх29 Червня – Єфрем (Долганев), сщмч., прот. /новомуч./3 Вересня – Єфрем Смоленський, преподобный5 Вересня – Єфрем (Кузнєцов), сщмч., єпископ, Селенгинский /новомуч./12 Вересня – Єфрем II Сербська, патриарх9 Жовтня – Єфрем Перекомский, Новгородський, прп., игумен11 Жовтня – Єфрем Печерський, єпископ Переяславський.23 Листопада – Єфрем, єпископ, Унийский16 Грудня – Єфрем, прп.


Залишити відгук