Іменини Ангеліни — день Ангела Ангеліни

Але, подорослішавши, Ангеліни змінюються: стають хорошими господинями і матерями, стають більш м’якими і поступливими. Вони завжди знаходять собі хороших чоловіків, які їх люблять і цінують, намагаються їм у всьому поступатися. Велику увагу завжди приділяють своїм дітям, яких люблять до божевілля. Правда, Ангеліни в більшості своїй є домосідами, так як завжди важкі на підйом. Вони не люблять ходити в гості, але з радістю приймають у свій будинок гостей. В оселі у них завжди чисто і прибрано.

Доля: Всупереч значенням свого імені, сучасні Ангеліни, в більшості своєму уперті, люблять розпоряджатися і командувати. Воліє приймати гостей у себе, ніж самим вирушати в гості.

Святі: Ангеліна Сербська (іменини 14 липня).

День Ангела Ангеліни

Ім’я має божественне походження – ангеліца, ангельська, вісниця. У грецькій міфології Ангела – дочка верховного бога Зевса і богині землі Гери. Вважається, що Ангеліна належить наполовину світу живих, наполовину – мертвих.

Анжеліка, Анжела – ці імена є похідними від імені Ангеліна (вісниця). Носії цих імен мають неймовірно великим темпераментом. Вони буквально переповнені енергією, внаслідок чого їх постійно тягне в бійку, особливо в дитячому та юнацькому віці. Коли ж ці Анжеліки – Анжели підростуть, то вони постараються взяти себе в руки і не «рватися в бій» з приводу і без приводу.

Адже вони вже дівчата, їм треба привернути до себе увагу хлопців. А для цього їм треба бути привітними, красивими (без синців і подряпин). Для Анжели це не проблема, вона вміє увійти в образ чарівної жінки. Правда, ненадовго. Як тільки вона помітить, що її обранець кому-небудь іншому приділяє знаки уваги, нехай навіть самі нешкідливі, вона влаштовує йому жахливі скандальні сцени ревнощів. І все тому, що Анжеліка-Анжела дуже самолюбний. Все і всіх, хто знаходиться поруч з нею, вона вважає своєю власністю, на яку ніхто не сміє зазіхати.

Деякі Анжеліки-Анжели намагаються не виявляти зовні свою емоційність і ховати самолюбство. Це найгірший варіант для самої Анжеліки – Анжели і для її родини. Адже вона не вміє грати роль пай-дівчинки, тому темперамент її рано чи пізно «виллється» у плітки, павутину інтриг і інших подібних гидот, що в кінцевому підсумку повністю зруйнує її сім’ю. У цьому випадку красуня Анжеліка залишиться біля розбитого корита. Християнського позначення ім’я не має. В святцях не значиться. Іменини Ангеліни, Анжеліки, Анжели відзначають по фактичному дня народження.

Ангеліна Іменини за Церковним Календарем

14 Липня – Ангеліна Сербська (Бранкович), прп., королева12 Серпня – Ангеліна Сербська (Бранкович), прп., королева12 Вересня – Ангеліна Сербська (Бранкович), прп., королева23 Грудня – Ангеліна Сербська (Бранкович), прп., королева


Залишити відгук