Олександр Значення Імені

У перекладі з грецької мови Олександр – «захисник», «оберіг чоловік». Це ім’я має сильну енергетику, що наділяє свого власника такими якостями, як сміливість, упевненість, наполегливість, владність. Чоловік, якого назвали цим ім’ям, завжди пам’ятає, що він тезка славетних воєначальників, які залишили яскравий слід в історії: Олександра Македонського, Олександра Невського, Олександра Суворова. Це ім’я вже багато років користується величезною популярністю.

Характеристика ім’я Олександр

Відповідний знак Зодіаку: Діва .

Покровительствують планета: Плутон .

Домінуюча стихія Фен-шуй: Вода .

Талісман-камінь, мінерал, метал: Олександрит.

Талісман-колір: Блакитний, Червоний, Зелений.

Талісман-дерево: Каштан.

Талісман-рослина: Гладіолус.

Талісман-тварина: Краб, Бик.

Найбільш вдалий день: П’ятниця.

Щасливий час року: Весна.

Особливості характеру: Честолюбство, Песимістичність, Цілеспрямованість, Емоційність, Справедливість.

Весняний Олександр не занадто інтелігентний, однак, стежить за собою, своєю мовою. Одягається з установкою на елегантну простоту, часто не може розстатися зі старим улюбленим краваткою. Не ускладнює собі життя. Спокійний та врівноважений, кілька повільний в роботі.

Річний Олександр користується успіхом у жінок, але ніколи не зловживає нічиїм розташуванням до себе. Безкорисливий. Вміє бути делікатною і стриманою, не нав’язує свою думку і настрій. Володіє терпимістю і почуттям міри. Не виносить вульгарності і не любить сварок.

Осінній Олександр вміє ладити з людьми. З ким він спілкувався, він залишає гарне враження про себе. Покладливий, з будь-яким може знайти спільну мову. Старанно працює, і кожна його робота завершується успішно. Постійно жадає нових знань інтелектуал з рухомим і живим розумом.

Зимовий Олександр володіє величезною життєвою силою, дуже активний, темпераментен. Привабливий, подобається багатьом людям. У вільний час зайнятий спортом. У будь-якій справі завжди досягає успіху. Спритний, практичний.

Характер імені Олександр

Ім’я Олександр носили багато великі люди – Олександр Невський, Олександр Македонський. Таємниця імені приховує сильну і цілеспрямовану особистість. Характер його владний, завзятий, він завжди готовий повести за собою людей. У нього творча натура і оригінальний підхід до багатьох речей. З одного боку, він товариський, дотепний і рішучий, але всередині чуттєвий і дуже вразливий. Не зазнає психологічного тиску.

Більшість чоловіків, названих ім’ям Олександр, проявляють лідерські якості і прагнуть до влади. Вже в дитячому віці вони бажають керувати однолітками, але якщо ровесники противляться, вони стають ватажками в групі дітей, молодших за віком. Коли Олександру бракує наполегливості та сили волі, він може замкнутися в собі, стати боязким і соромливим, особливо якщо буде бачити, що люди не вважають його непересічною особистістю, сприймають як звичайного людини. Щоб комплекси не заволоділи власником цього імені, він повинен менше залежати від ставлення до нього оточуючих. Проявляючи самостійність, витримку і спокій, займаючись тим справою, до якої він найбільше схильний, Олександр стане успішним і доб’ється авторитету.

Позитивні риси імені Олександр: Героїзм, завзятість у досягненні своєї мети, незалежність, хоча Олександр прагне знайти притулок”, турботу, спокій і опору в сильному партнері, матері або дружини. Він чесний, навіть шляхетний, майже завжди веселий і душевна людина.

Негативні риси імені Олександр: Владність, конфліктність, нестійкість настрою, образливість, прагнення у що б то не стало довести свою перевагу. Чоловік з ім’ям Олександр здатний на сумнівні вчинки. Він дуже нестійкий психологічно, хоча рідко вдається до насильства. Олександр заздалегідь виправдовує свої дії, побоюючись осуду. Везіння допомагає йому вибратися з неприємних ситуацій.

Захоплення та хобі

Олександр з дитинства захоплюється спортом. Тому дитину краще з малих років віддати в якусь секцію. Також йому подобаються пригодницькі романи, авантюри. У навчальній діяльності він може відставати, але книги про зброю та історії стають його захопленнями. Склеювання моделей літаків або машин також приносить велике задоволення для Саші. Ставши старше, він віддає перевагу реальним автомобілів.

Професія і бізнес

Олександр володіє лідерськими якостями. Може вміло керувати будь-якою фірмою або підприємством. Також він відповідально ставиться до будь-якої роботи і виконує її сумлінно. Може вибрати професію будівельника, лікаря, льотчика. У будь-якій діяльності він реалізує себе і доб’ється успіху.

Психіка і здоров’я

Людина носить ім’я Олександр має сангвінічний темперамент, з невеликим нахилом до холерическому. Для цього імені характерні благородство, відвертість настрою і доброта. У Олександра добре йдуть справи з уявою. Він може часто виправдовувати свої вчинки, особливо, коли хоче уникнути осуду.

Зі здоров’ям у Олександра не завжди стабільно він може легко перевтомитися. Він часто страждає від хвороб легенів, тому йому не рекомендується палити. Найчастіше його переслідують запалення легенів і бронхіт. Чималий шкоди здоров’ю завдає алкоголь. Проблеми в сім’ї або на роботі роблять його більш чутливим і сентиментальним. Тому протягом життя може нажити собі психічні або нервові розлади. Також він схильний отримувати травми – удари, вивихи, переломи і т. д. Ще одне вразливе місце Саші – шлунково-кишковий тракт. Часто його переслідують шлункові захворювання, тому з дитинства необхідно приділяти увагу харчуванню дитини.

Секс і любов

Чоловік з ім’ям Олександр прекрасно знає собі ціну. Змолоду він звертає увагу на жінок і намагається налагодити з ними контакт. Чоловік на ім’я Олександр вміє розділяти поняття любові і сексу. Любов для нього глибоке і вічне поняття, а секс – швидкоплинне, не варте особливої уваги задоволення. Часто секс він порівнює зі спортом. Клятви любові здатний роздавати направо і наліво. Він часто закохується, а жіноча стать його обожнює. Сексуальне життя у Саші спонтанна. У ліжку він пристрасний і ніжний одночасно, все робить для задоволення партнерки. Проте не забуває і про себе. Років до 35-40 він, як правило, закохується раз і назавжди. Свою жінку любить до кінця життя і оберігає.

Сім’я і шлюб

Олександр – сильний і цілеспрямований, тому жінка повинна відповідати йому. Його дружина зобов’язана бути сильною, але трохи слабше його самого. У родині він вважає себе головним. Всі рідні і близькі повинні беззаперечно підкорятися йому, в тому числі і дружина. Якщо він отримує бажане, то його турботі і любові немає меж. У шлюбі ніколи не зраджує. Все життя він старається для благополуччя і процвітання сім’ї. Від дружини чекає такого ж ставлення. З Олександром сімейне щастя необхідно будувати, ґрунтуючись на взаємній довірі і любові.

Гороскоп імені Олександр

Олександр-Овен – суперечлива особистість, спраглий стабільності і незалежності. Він завжди прагне вперед, і по-дитячому вірить, що все у нього вийде. Олександр-Овен дуже потребує підтримки і схвалення, він дуже радіє, коли його хвалять. Чим більше його будуть хвалити, тим більших успіхів він буде домагатися в справах і кар’єрі. Велелюбний чоловік, сипле комплементами направо і наліво, а жінки від нього без розуму. Успіху у дам він домагається багато в чому завдяки чудовому почуттю гумору і легкості в спілкуванні. Не варто чекати від нього вірності, він на неї не здатний. Але за зовнішньою розкутістю в глибині душі Олександра-Овна сидить маленький хлопчик, дуже потребує материнської любові. Його обраниці доведеться стати для нього і дружиною, і матір’ю. Такою дружиною для нього може стати жінка-Водолій — після весілля ця пара стане одвічною.

Олександр-Телець – виважений, вдумливий Олександр, відповідальний і спокійний. Він ніколи не поспішає, але не відступить, поки не отримає бажаного. Будь-яке його захоплення, будь то жінка або робота, ніколи не спалахує миттєво, а поволі розгоряється. Олександр-Телець упертюх і консерватор, його абсолютно не цікавить чужа думка. Він знає ціну грошам, і ніколи не буде викидати їх на вітер. Але при цьому любить добре поїсти і випити, тому, зайва вага — цілком реальна проблема. Чоловік не боїться ніякої роботи, будь-які перешкоди роблять його тільки сильніше. Але не варто його дратувати — Олександр нічого не прощає і не забуває. Сім’я для Олександра-Тельця має величезне значення — він любитель домашнього вогнища, а не гучних тусовок. У любові він відкритий і чесний, і скласти йому гідну пару найбільше шансів у жінки, народженої з ним під одним знаком зодіаку.

Олександр-Близнюки – чарівний, комунікабельний чоловік, легко пристосовується до будь-яких життєвих обставин. Чудовий співрозмовник, він може підтримати розмову на будь-яку тему. Він неспокійний та знервований, і що б не робила у цей момент, прагне робити що-небудь ще. Це надзвичайно мінлива особистість, він рідко може довести до кінця розпочату справу, при цьому на невдачі реагує болісно. Найбільша проблема для Олександра — приймати рішення і брати на себе відповідальність. Непостійність і легковажність — це стиль його життя. Стан закоханості йому необхідно як повітря, а ось на серйозні почуття Олександр-Близнюк вирішується дуже важко. В якості дружини йому потрібна легка на підйом і в спілкуванні жінка, яка не буде завантажувати його домашніми проблемами. Такою партнеркою для Олександра-Близнюків може стати жінка-Терези — у цієї пари рідкісне взаєморозуміння.

Олександр-Рак – емоційний, слабохарактерний чоловік, якому не вистачає впевненості в собі. Він потайливий і непостійний, але в той же час сентиментальний, ніжний і дуже вразливий. Не любить ризикувати, завжди намагається ходити манівцями. В роботі ледачий, але любить хорошу їжу і випивку, а також поговорити. Він лютий сперечальник, і переконати його майже неможливо. Але він уміє слухати так само добре, як і говорити, здатний співчувати, завжди готовий прийти на допомогу. У Олександра-Раку гострий аналітичний розум, він здатний вирішити найскладнішу задачу — кращого експерта у грошових справах, просто не знайти. Олександр-Рак як ніхто інший потребує любові, але зовсім не вміє і не любить фліртувати. До шлюбу він ставиться дуже серйозно, і його обраниці буде з ним легко і просто. Ідеальною супутницею для Олександра-Раку може стати жінка-Телець — цей союз має всі шанси тривати все життя.

Олександр-Лев – сильний фізично і духовно, цей чоловік абсолютно не виносить критики на свою адресу. Він — завжди номер один, його мета — панувати і захищати. Впевнений у собі, марнославний і амбітний, але чесний і відкритий. Він ніколи не буде брехати і викручуватися, щоб домогтися бажаного. На перший погляд чоловік здається трохи зарозумілим, але при більш близькому знайомстві стає зрозуміло, що він дуже вразливий і сентиментальний. У нього легко виманити гроші в борг, підвищення по службі, заступництво і навіть обіцянка одружитися. Олександр-Лев не любить прислухатися до чужої думки, а при невдачах стає похмурим і агресивним. Ласий на лестощі, про почуття інших людей абсолютно не турбується. У любові ревнивий, не терпить конкуренції. Щасливий шлюб для Олександра-Лева можливий з жінкою-Стрільцем — цей союз по праву можна віднести до найбільш гармонійним і вдалим сімейних союзів.

Олександр-Діва – неквапливий, поміркований Олександр, володіє сильним інтелектом. Він завжди ретельно обмірковує свої дії, і часто трапляється так, що в підсумку не приймає жодного рішення. Його цікавить все, що може сприяти його фінансового благополуччя і кар’єрному зростанню. Ніколи не йде на ризик, особливо якщо справа стосується грошей. Вважає, що всі навколо повинні жити за його правилами, найчастіше занадто суворий і прискіпливий. Романтика — не його сильна сторона, тому, серед Александров-Дів великий відсоток неодружених. Всі його жінки немов проходять кастинг, про який навіть не здогадуються. Олександр-Діва великий власник, і його обраниця не повинна давати йому приводу для ревнощів. Зате він зможе оточити свою дружину теплотою і турботою, в його родині не буде місця скандалів і з’ясувань відносин. Ідеальний варіант для Олександра-Діви буде жінка-Телець — ця пара завжди зуміє знайти спільну мову.

Олександр-Ваги – романтичний, приємний у спілкуванні чоловік, який прагне до гармонії і рівноваги. Його життя нагадує гойдалки — він то піднімається вгору, то стрімко летить вниз, але всіма силами втримати баланс. Олександр-Ваги дуже чутлива натура, і свої невдачі переживає важко. Він щасливий тільки тоді, коли світ навколо нього перебуває в мирі і спокої. Чоловік ненавидить скандали, і дуже добре розбирається в людях. Він цікавий співрозмовник, терпіти не може людей грубих і дурних. Він завжди грає за правилами, так як у нього загострене почуття справедливості. Саша матеріаліст, але живе тут і зараз, не думаючи про майбутнє. Але йому так само властива нерішучість, особливо у відносинах з жінками. Не дуже серйозно веде себе чоловік і в шлюбі — він воліє брати, а не віддавати. Від дружини він очікує тепла й турботи, але зате стане люблячим і турботливим батьком своїм дітям. Підходящої супутницею для Олександра-Ваг може стати жінка-Стрілець — астрологи запевняють, що у цієї пари ідеальна сумісність.

Олександр-Скорпіон – мінливий, легко збудливий Олександр, який перебуває під владою своєї натури. Він завжди дотримується своїх поривів і бажань, і для цього готовий подолати будь-які перешкоди, а наслідки його абсолютно не хвилюють. У нього гіпнотична чуттєвість, і людей до нього буквально притягує як магнітом. Олександр-Скорпіон абсолютно непередбачуваний, і слова «стриманість» у його лексиконі не існує. Він ніколи не забуває добра і не прощає зла. Компроміси і милосердя не для нього, йому наплювати на будь-які конфлікти. Якщо Олександру-Скорпіону кинути виклик, він буде битися не на життя, а на смерть. Його основна проблема — вирішення проблем «наскоком». Він відданий своїм друзям, але того ж не можна сказати про жінок. До шлюбу ставиться серйозно, від своєї обраниці вимагає беззастережної вірності і відданості. Заради коханої жінки він готовий продати душу дияволу», витримати будь-які випробування. Зробити по-справжньому щасливим цього складного чоловіка зможе жінка-Рак — їм завжди буде цікаво один з одним.

Олександр-Стрілець – довірливий, образливий людина, що боїться розчарувань. Він сентиментальний ідеаліст, щиро вірить, що кожна нова любов — остання. Жодна з його зв’язків не триває довго, так як в його натурі — створювати проблему там, де її немає. Він потайливий і мінливий у настрої, легко впадає в депресивний стан. Йому подобається завжди чинити по-своєму, і він неохоче йде на поступки. У фінансових справах практичний, але щедрий. Йому зовсім чужа жорстокість, він добрий і м’який чоловік. Одружується неохоче, і навіть зв’язав себе узами шлюбу, в душі все одно залишається переконаним холостяком. Жінці доведеться з ним нелегко, так як Олександр-Стрілець живе у своєму власному світі, в який нікого не пускає. У родині чоловік займає позицію приймаючого любов, а не віддає. Саме дружині доведеться піклуватися про влаштування сімейного побуту і затишку. Найбільш підходящої партнеркою для Олександра-Стрільця стане жінка-Овен — ще стародавні мудреці стверджували, що Стрілець і Овен чудово доповнюють один одного.

Олександр-Козеріг – розважливий, наполегливий чоловік, все кружляє і систематизує. У нього не самий легкий і веселий характер, так як він песиміст і навіть трохи фаталіст. Але в його характері також присутні такі риси як доброта, сильне почуття обов’язку, ощадливість, чесність і надійність. Він домосід, не любить галасливих посиденьок і великих компаній. Поміркований Олександр-Козеріг і в любові намагається будувати плани, не розуміючи, що почуття не можна розпланувати. Цьому чоловікові властива вірність, як нікому іншому — він щиро не розуміє, навіщо змінювати, якщо і так все добре. Тільки дуже любляча жінка зможе зрозуміти складну, невпевнену в собі натуру Олександра-Козерога. Він не вміє проявляти емоції і демонструвати свою любов через нього все скажуть його вчинки. Ідеальною супутницею життя для Олександра-Стрільця може стати жінка-Скорпіон — їх союз буде довгим і міцним.

Олександр-Водолій – цей чоловік крокує по життю, не напружуючись не розумово, не фізично. Він здібний, але природна лінь заважає йому досягти великих успіхів. Не треба намагатися його розворушити — він чинить опір будь-якого примусу. Не треба чекати від нього підпорядкування — він не здатний до підпорядкування, а також уникає будь-яких пут, навіть якщо це узи дружби або шлюбу. Олександру-Водолію все швидко набридає, і він легко переключається на інші заняття й на інших людей. Він природжений оратор і актор, який володіє даром переконання. Олександр-Водолій інтелектуал та ідеаліст, він вміє йти проти суспільства, ніколи не вірить пліткам, вважаючи за краще складати про людину або подію власну думку. У любові егоїстичний чоловік, шлюб може вступити лише з тією жінкою, в якій він бачить друга і соратника. Він буде їй вірним до тих пір, поки існує їх дружба і взаємоповага. Бути просто дружиною і коханкою, і при цьому не поділяти його поглядів, не вийде. Його дружина ні в якому разі не повинна зазіхати на його свободу, контролювати і ревнувати. При цьому сам чоловік — ревнивець і власник. Підкорити чоловіка з таким непростим характером зможе жінка-Близнюки — ця пара створена один для одного.

Олександр-Риби – вразливий, вразливий чоловік, легко впадає в депресію. Він має примхливий, навіть манірний характер, меланхолія і самотність — його традиційні супутники. Олександр-Риби невпевнений у собі песиміст, але йому притаманні також такі риси, як вразливість і чуттєвість, а також вміння зачаровувати людей буквально з першого погляду. Він чуйний, тому легко потрапляє під чужий вплив, вміє пристосовуватися до ситуації. Чоловікові не вистачає організаторських здібностей, він воліє йти легкими шляхами, прагне уникати відповідальності. Він відноситься до того типу людей, які воліють довго роздумувати, а не діяти. За великим рахунком Олександр-Риби дуже невпевнений у собі чоловік, дуже потребує підтримки і схвалення. Вступ в шлюб для Олександра-Риби є величезним емоційним потрясінням, але він як завжди, швидко адаптується до сімейного життя. Важливо, щоб його дружина хвалила і підтримувала свого невпевненого чоловіка, навіть якщо не поділяє його поглядів. Такою жінкою для нього може стати жінка-Рак — їх любов спалахує буквально з першого погляду і триває все життя.

Сумісність імені Олександр з жіночими іменами

Олександр і Олександра – хоч імена і звучать однаково, вони мають мало схожого. І все ж різні характери можуть притягатися один до одного, і роман між Олександром і Олександрою цілком може бути яскравим. Шлюб може тривати довго і бути щасливим.

Олександр і Алла – в такому тандемі знайдеться місце і пристрасті, і іскрам в очах, і оптимізму, і живого інтересу до другої половинки. Володарі імен Алла та Олександр здатні однаково палко любити і також пристрасно ненавидіти один одного, причому все це може відбуватися в один і той же день.

Олександр та Олена – об’єднання цих імен дає волю почуттям свободи у відносинах. Олександр і Олена потроху починаю прив’язуватися один одного, будучи в шлюбі.

Олександр і Анжела – відмінна сумісність в любові і шлюбі – обидва ненавидять самотність і тишу, і здатні зробити з свого спільного життя свято. Сумісність Анжели та Олександра в сексуальному плані ідеальна, вони прекрасні коханці, сміливі, розкуті і невтомні.

Олександр і Людмила – вони будуть з різних точок зору дивитися на сімейні відносини, і розставляти пріоритети по-своєму. Також у цьому пункті у них різні цілі. Для того, щоб пари Олександра та Людмили існувала в хорошому шлюбі, партнери повинні поступатися один одному, намагаючись не пручатися і не нав’язувати свою точку зору в плані того, як повинні розвиватися стосунки.

Олександр і Марина – спочатку може здатися, що у вашої пари багато спільного – ви багато спілкуєтеся і активно проводите час. Але коли ви знаходитесь наодинці, можуть початися серйозні суперечки або навпаки холоднокровне мовчання. Насправді стосунки між Олександром і Мариною можуть бути дуже бурхливими, і триватимуть вони рівно стільки, скільки ви готові сприймати свого партнера таким, який він є.

Олександр і Олена – обидва в цій парі тягнуться один до одного, і саме сила цього тяжіння часто стає основою гармонійних відносин. Олені належить навчитися підпорядкування партнера, а Олександру слід спробувати не пригнічувати кохану своїм авторитетом.

Олександр і Ліза – у цього тандему чимало спільних інтересів. Пара може бути неймовірно пристрасною, але все може швидко закінчитися. І в любові, і в дружбі шанси у Олександра і Лізи дуже великі.

Олександр та Оксана – зв’язок у цієї пари міцна, але при цьому невидима. Вони розуміють один одного з півслова, а деколи слова й зовсім зайві. Ця пара пристрасна, і ця пристрасть зміцнює їхні стосунки. У них можуть бути однакові погляди на життя. І все ж треба зазначити, що Олександру та Оксані не варто зациклюватися тільки один на одного.

Олександр і Марія – в особистих стосунках ця пара може бути дуже успішною. Неважливо скільки часу партнери знають один одного, їм весь час буде здаватися, що стосунки тривають вже століття і міцні як ніколи. В парі з Марією дуже сильні почуття, і від цього їх союз міцнішає.

Олександр і Ольга – цій парі не судилось довго бути разом, бо Олександр не завжди відрізняється постійністю, в той час як для Олі дуже важливо мати міцну і дружну сім’ю, в якій панує спокій.

Олександр і Юлія – цій парі буде простіше дружити, ніж любити. Вони добре розуміють один одного і їм це подобається. Справжньої любовної парочкою Юлі та Олександру буде складно стати.

Олександр і Дарина – у пари Олександра та Дар’ї буде сильний потяг. Навколо такої пристрасті і будуть обертатися їх відносини. Близькість буде постійно поновлювати стосунки. Кожному представнику цього союзу варто приділяти більше уваги дрібницям, тим самим зменшуючи шанси його розпаду.

Олександр і Катерина – це міцний союз, в якому відносини будуються на спільних інтересах. І Сашко, і Катя володіють невгамовною енергією, яка допомагає їм втілювати в життя свої численні починання. Не можна не сказати і про те, що партнери в цьому тандемі розуміють один одного з півслова.


Залишити відгук