16 Сонячний День

Шістнадцятий сонячний день пов’язаний з Митрою – втіленням справедливості і закону. Чесність, правдивість, дотримання договору, вірність даному слову – ось ті моральні критерії, за якими оцінюється міцність людських взаємин в родині, громаді, державі та інших об’єднаннях людей. За усіма формами соціальних взаємин пильно спостерігає всевидюще Мітра – божество справедливості і закону. Це – Бог–суддя, якого ототожнювали з Сонцем. Точніше, не стільки з Сонцем, скільки з сонячними променями, які є втіленням всевидючого ока Божого, від якого не сховатися, не сховатися ніякому обману. Коні Мітри – це ті ж самі Місячні Вузли, які також називали кіньми Мітри, і зображували древні арії їх не чашами, а як підкови. Звідси – знак Терезів, в якому все це втілилося. Місячні вузли – це коні Мітри, які є стражами закону, справедливості, відплати, сполучні наше втілення і попередні існування. День Мітри – дуже жорсткий день. На відміну від 15-го сонячного дня, де потрібно все сприймати в напіврозслабленому стані, не особливо обтяжувати себе роботою, тут – робота не повинна бути в радість. Це жорстка старанність, пов’язана з ритуалом.

16 Сонячний День – Характеристика

Предмет сили: Священний пояс Кушти. Цей пояс повязывался через 15 років і три місяці після дня народження – вважалося, що минуло 16 років після зачаття. Сплітали його з 72–х вовняних ниток. Пояс зав’язували на 2 вузли: один спереду, інший ззаду – символ нерозривного зв’язку з кармою, з Місячними Вузлами: позаду – минуле, попереду – майбутнє. Це – символ пуповини, що з’єднує нас із Всевишнім, з нашою релігією.

Колір: Кольори Митри завжди сині. Темно–синій – колір індиго. Категорично заборонені – жовті і, особливо, зелені тони.

Камені: Камінь Мітри – сапфір. Він пов’язаний з вірністю, клятвою, боргом, він же – Вищий Закон. Його носили на середньому пальці судді, первосвященики, виконавці ритуалу. Ритуальний камінь. Цей камінь дарує таємну владу, зміцнює дух людини, але допомагає тільки сильним людям. Сапфір – це камінь вчителів, які можуть навчити інших і повести їх за собою. Сприяє зміцненню альтруїзму.

Зірка: Зірка Мітри, закону, жорсткого виконання, невідворотна зірка, одна з найбільших зірок на небі – Вега, по–іншому її називають – Очей Мітри, Небесна Черепаха. Вега (альфа Ліри), 1–ї величини, білого кольору. Вона дає пошуки щастя, обіцяє далеку удачу. Таким людям не потрібно прив’язуватися до плодів своєї діяльності, заспокоюватися на досягнутому, інакше щастя їх покидає. Як тільки все буде погано, настануть страждання, прокинеться неспокій духа – знову повернеться удача. На іншому, більш високому рівні, Вега – зірка магію, пророцтва і зцілення. Маркаб (альфа Пегаса), жовта зірка 2–ї величини. Слуги її – Юпітер, Меркурій, Марс. Дарує людині щастя в шлюбі, удачу через компаньйонів, покровителів, уміння добиватися свого. Ще одна зірка – зірка із сузір’я Пегаса – Кінь Мітри – Альгениб.

Планета: Сатурн і Вулкан.

Щасливі числа: 16, 35, 51.

У цей день, якщо ти несправедливо звинувачений кимось, встань перед Митрою і проси у нього справедливості і звертайтеся до нього. Цей день пов’язаний із з’ясуванням відносин, в цей день треба влаштовувати розборки. У цей день необхідно суворо дотримуватися закону, ритуалу, запропонованого раніше. Треба поменше говорити, потрібно відстежувати кожне слово, яке ви скажете іншим людям. А краще взагалі нічого не говорити. День аскези. Сплата всіх боргів: вважається, що в день Митри роздавай усі борги, особливо, якщо тебе про це попросять. А якщо не просять – то і не віддавай. У всіх справах потрібно підтримувати порядок і чистоту. Прибирання. Чіткість у справах. Абсолютна чистота, ніякої розхлябаності.

Процес по відновленню справедливості. Якщо ви хочете почати процес, подати скаргу до суду, якщо впевнені у своїй правоті – подавайте в 16-й сонячний день. Оперу писати (який на всіх велів писати) – також починайте в цей день. В цей день надходять на нову роботу. Оформлення важливих контрактів, підписання договорів. Найголовніше – це працювати, працювати і працювати “від і до”, весь день. Потрібно ставити двері, огорожі, паркани. Залізні двері, залізні вікна, а краще – взагалі замурувати дірки. Сигналізацію краще ставити в 16-й сонячний день. Важливі переговори. Погано тим, хто намагається керувати людьми в цей день, погано для начальства, погано для людей, які себе відчувають дуже добре і вільно, погано для авантюристів. Для людей виконавчих, суворих, чітких – день добрий.

не Можна в цей день нікого обманювати, навіть просто обіцяти, якщо заздалегідь знаєш, що не можеш виконати, або не впевнений, що зробиш. Не можна не тільки брехати, але навіть фантазувати. Не можна порушувати договір, клятву. Цей день заперечує будь-який безлад, хаос, все має бути чітко, у чистоті, в абсолютному порядку. Не можна порушувати ритуал. Вино можна пити тільки в ритуальних цілях. Не можна лаятися і курити ні в якому разі. Не можна нічого ламати, псувати, руйнувати, рвати, навіть старе.

Добру справу в 16 Сонячний День

Контроль над собою, самодисципліна, жорстка старанність, дотримання договору. Людина, народжена в 16–й сонячний день, не має права розпускатися, повинен повністю контролювати свої емоції, а також не виявляти злоби ні в думках, ні в справах. В іншому випадку його будуть переслідувати постійні суди, розгляди. Нагородою стане перемога в судових процесах, відплата за будь-яку справу.

Їжа в 16 Сонячний День

Рекомендується менше пити рідини. Ритуальна їжа в сирому вигляді, нічого вареного і смаженого не можна. В основному – хліб та вода. Обов’язково їдять солону їжу. Ритуальною їжею цього дня є часник, отгоняющий бісів, яким натирають житнє або вівсяний корж, з сіллю. Добре їсти цибулю, черемшу, хрін. А пити не можна. Їжте гіркий, гострий (перець). Часник зміцнює здоров’я, а також є знаком поклоніння Митрі, знаком справедливості. Вважається, що в цей день треба натирати зуби з ранку часником. Їсти можна тільки рибу, особливо солону, воблу, а також солоні гриби. Митрі присвячені солоні продукти, солоні коржі, солоні горішки. Сіль – це біла смерть для Ангро-Манью. Сіль – символ випробування, хреста, які людина має пройти, щоб звільнити свою сутність.

Сни в 16 Сонячний День

Сновидіння цього дня збуваються найближчим часом, якщо вам сняться кольорові сни, мають конкретні прояви. Символічні сни не трактуються. Погано, якщо в сні ви побачите своїх близьких – це знак ваших печалей і невдач, знак того, що вам необхідно зупинитися, і попередження помилок. Дуже добре – бачити коней і кататися на них. Це знак допомоги згори, знак удачі і компенсації, яку ви отримаєте за витрачені нещодавно зусилля. Тварин бачити, крім коней і собак, які завжди залишаються друзями людині – не дуже добре.

Погано бачити всіх інших тварин, особливо птахів. Бачити птахів уві сні – це може бути, навіть до чиєїсь смерті або до відновлення від за всі ваші гріхи. Особливо важко для грішників – бачити себе голим, або бачити якісь свої власні частини тіла. Це – знак викриття, знак того, що вам нічого не треба приховувати. Вас спіймають на слові.

Прикмети в 16 Сонячний День

Хороших візьме на 16 сонячний день мало. Одна з гарних прикмет – знайти у цей день кінську підкову – це знак нагороди. Добре знайти черепки, глечик, ємність, велика кількість порожніх пляшок. Ємності – знак багатства, матеріального благополуччя, удачі. Знайти кольоровий камінь–самоцвіт у цей день – добрий знак, знак допомоги, заступництва, друзів. Добре, якщо вам зустрічаються мотузки, петлі – знак спасіння від небезпек.

В основному погані прикмети. Дуже погано, якщо в цей день у вас випадає волосся, коли ви расчесываетесь, і на гребінці залишається велика кількість волосся. Це – знак невдачі, втрати. Також і поява в цей день у вас лупи – знак безпорадності, слабкості. Погано, якщо б’ється скло, посуд, але особливо погано – розбите вікно – знак вашої причетності до справ Ангро-Манью. Але найстрашніше – це розбите дзеркало. Знак руйнування вашого захисту. Мітра і Закон вас більше не захищає. Дуже погано, якщо зупиняються годинники – смерть близької людини. Якщо на вас падає скло, або ви наступаєте на осколки, і, особливо, режетесь осколками – знак суду над вами, знак подяки, раптового руйнування. Погано, коли ламаються будь-які предмети, пов’язані з вагою, мірою – ламаються терези, термометр, термометр, всі вимірювальні прилади – це до руйнування вашої правди, праведності, а також – знак обману, хаосу, дезорієнтації.

Тотем – Кінь

Білий Кінь з золотою гривою і блакитними очима. Не блідий, а саме білий. Він теж був описаний в Апокаліпсисі. Зовні: здоровий, як жеребець. Велика голова, але сумні і сумні очі, стурбовані. Щільний і широкий кістяк, але не жирний, а міцно збитий. Щелепа велика, великі очі. Жилавий. Вираз очей сумне. Густі брови. Неслухняні жорсткі волосся, що стоять сторчма.

Характер: жорсткий, суворий чоловік, який вміє працювати, терпіти. Ніколи не кидає слів на вітер. Голос завжди хриповатый. Чоловік справляє враження нормального мужика, здорового, сильного, чіткої – нормального, коротше кажучи. Жінка – сильна, здорова, висока російська красуня. Великі руки. Все життя працює. Норовистий Характер. Терпіти не може, коли його примушують, ганяють. По натурі – велика схильність до свободи, але він розуміє, що нічого не дається даром, тому він вміє працювати заради мети. Дуже цілеспрямований. Підкоряється закону; слово людей для нього нічого не значить. Головне слово в його житті – це слово “треба”. Вміє себе переламувати і змушувати, якщо це дійсно треба.

Не терпить хаосу і безладу. Дуже охайний чоловік, до чистоплюйства. У справах навіть педант. Слово – на вагу золота, сказав і чітко зробив. Можна покластися на нього. Завжди підпорядковується боргу, установок, дуже суворих правил поведінки, вірний у дружбі до самопожертви, але не прощає ні найменшого відхилення від запропонованих правил. “Якщо друг виявився раптом…”, – він не має з ним жодних контактів. Не виносить навіть дрібних відхилень. Дуже жорстка людина, не дипломатичний, але зате дуже вірний. В особистому житті – максималіст (це погано). Установка завжди на осуд, на суд. Вміє прощати, але до трьох разів. В житті налаштований на боротьбу, коли треба, але не лізе в бійку сам.

Дуже хоробрий, тому що знає, що в житті нічого не залишається без покарання. Знає прекрасно закони, ніколи не лізе на рожен. Підпорядковується команді – це прекрасний виконавець, просто ідеальний. На цей день іноді зображують не тільки коня, а й службову собаку, типу вівчарки. Теж жорстка, виконавча, підкоряється команді. Рідко одружується, як правило, має одну сім’ю. Абсолютна вірність, цнотливість. Завжди рано встає, не п’є, не курить. Для інших є втіленням совісті. Для ритуалу може випити, але не відчуває в цьому особливої потреби.

Жити поруч з такою людиною важко, тому що він не прощає нічого, ні найменших відхилень від закону і ритуалу. Монастирське життя. Часто серед них зустрічаються аскети, ченці. Дотримуються цнотливість, одружуються пізно. Все роблять своїми руками. Вважають, що спочатку повинен зуміти забезпечити сім’ю, а потім тільки одружитися. Якщо ранній шлюб, то це вже не тотем, а антитотем.

Рано йдуть з дому, тому все в житті добиваються самі, хоча слухняні батьківській волі. Забезпечують батьків, забезпечують близьких. Це, дійсно, тяглові коні, які везуть на собі весь віз проблем близьких. Єдино, чого вони беззастережно підкоряються – це авторитету батьків. Інших авторитетів для них не існує взагалі. Соціальних авторитетів немає, а батьківський – так, тому що цей авторитет пов’язаний з Фравашами, з предками. Це справжній закон. Їх можна багато в чому дорікнути (жорсткість, старанність, педантизм), але не в авторитарності. Вони ніколи не будуть прогинати спину, вислужуватися, хоча служити – будуть. Справжнє почуття боргу. Кінь, кінь також є тотемом місяця Міхр – сьомого місяця сонячного 12-місячного календаря, який є зберігачем Хварны жерців (священиків), а також тотемом 20-го року зороастрійського 32-річного сатурніанського календаря.

Антитотем – Летюча миша

кажан – нічний звір, закриває, який заступає своїми кривими крилами Сонце. Виступає проти Мітри. Це саме та кажан, у якої ніс нагадує підкову. Вважається, що він викрав підкову у коней Мітри, подковоносец. Він також є кінським вампіром, присмоктується до коней і п’є кров по ночах. Ворог коней. Зовні: невеликого зростання, бігаючі очі, кирпатий, розплющений ніс, великий рот з нерівними зубами, похилий лоб, дрібні риси обличчя, короткі ноги, але довгі руки. Руки у них переходять в крила, рукокрилі. Часто є перетинки між пальцями рук (дуже поганий знак), довгі пальці. Дуже рухливі руки. Лінькуватий, схильний до паразитизму, весь час ховається, хитрий пройдисвіт. Вигляд у нього кілька сонний, каже жалібним і чекали тужливі голосом, вкрадливим тоном.

Дуже хитрий, служить і нашим і вашим, любить сидіти на двох стільцях. Ніколи себе не виставляє, але присмоктується до більш сильним, від яких можна грошики заробити. Дуже вміло діють, страшні інтригани, пристосуванці, їх дуже важко розрізнити. Присмоктуються і дуже вміло паразитують. Більш того, на кого вони паразитують, над тими вони ще і глумляться, весь час прикидаються жалюгідними, бедненькими, схильні до самознищенню. Виставляють інших так, що ті, нібито, над ними знущаються, і завдяки цьому живуть за чужий рахунок. Часто симулюють кипучу діяльність. Філософствує, невизнаний геній. Причому знаходить собі самих сильних, добрих людей, багатих і наївних, і до них присмоктується. Вміє їх ставити на коліна, підпорядковує собі людей. Причому садистськи знущається, під виглядом жалюгідною і нікчемною особистості.

Страшний чоловік. Не дай Бог, попадеться такий, душу всю вимотає, винищить. Буде плакатися, пробудить у вас найчутливіші струни, і ви будете робити все, щоб він замовк. Він вміє це робити, розжалобити. Після нього кудись іде сила, людина стає песимістом; коло інтересів у людей, з якими він живе, звужується для них до мікроскопічних розмірів. Близькі люди такої людини думають тільки про нього, і працюють тільки на нього. Він уміє вселити людям свої проблеми, і те, що в першу чергу треба вирішувати саме його проблеми. Змушують людей жити своїм життям. Люди забувають, що у них є якісь інші інтереси в житті. І виходить, що найголовніша задача – це вирішувати складності цих людей.

Причому цих вампірів ні на чому не зловиш, вони вміють так “навести тінь на тин”, так туману напустять, так уміло брешуть, що не підкопаєшся. А якщо їх навіть викривають у брехні, зловлять – вони вміють розжалобити. Ще й звинуватять інших в усьому. Завжди говорять про високі матерії, розмірковують про сенс життя, сентиментальні, можуть навіть жаліти інших, особливо дітей, яких у них немає, чужих. Вони дуже добрі за чужий рахунок. Кажуть навколо так близько, такими фразочками, що їх ні на чому не впіймаєш. Уникають конкретних розмов, всі розмови, в основному, на абстрактні теми. Гарні, чудові психологи, тонкі і чутливі, і на цьому грають. Цілі вистави зразково–показовою самодіяльності влаштовують.

Як правило, якщо кінь помирає на ногах, то смерть вампіра кажана завжди обставлена якимись таємними подіями. Він завжди перед смертю довго мучиться, вмирає довго, і змушує страждати близьких. А кінь – той, хто живе за законами Мітри, як правило, помирає дуже швидко, йому надсилають блаженну смерть, може бути, в дорозі, або миттєва смерть. Смерть на людях, швидко, відразу. А кажан вмирає довго і болісно, змушуючи всіх мучитися разом з ним. Летюча миша – розбещеність, тайний розпусник, постійно у нього інтрижки, таємні діти на стороні заводяться, розповсюджувач венеричних хвороб.


Залишити відгук