Гороскоп Риби

Одна з найбільш цікавих особливостей Риб – уміння подивитися на себе зі сторони і оцінити як сильні, так і слабкі сторони. Добре знаючи, що їм під силу, а що ні, представники цього знаку відносяться до власної персони дещо іронічно, а от від інших вимагають серйозності.

Постійністю Риби не відрізняються: вони можуть відмовлятися від своїх обіцянок або забувати про них, змінювати власну точку зору по кілька разів на дню, і, цінуючи дружбу у цілому, жертвувати інтересами конкретних друзів. Іноді люди цього знака брешуть для того, щоб прикрасити себе в очах оточуючих, а то і просто без всякої причини.

Риби багатьом здаються слабкими і безпорадними, до того ж часто навмисно підсилюють це враження, справедливо вважаючи, що таким чином легше домогтися підтримки. Насправді вони швидше ліниві, а до того ж ще й мрійливі, так що воліють витрачати сили на міфотворчість, а не реальну діяльність. Крім того, Риби мало цінують матеріальні блага і не відрізняються великими запитами, коли мова йде про результати їх роботи; коли ж з’являється можливість отримати щось без усяких зусиль, вони намагаються не упускати такої можливості.

Серед Риб зустрічаються дуже слабкі особистості, легко потрапляють під поганий вплив і необережні часом до злочинного; є і дуже сильні, працьовиті і цілеспрямовані, правда, і їм, щоб домогтися успіху, необхідно опинитися в потрібному місці в потрібний час.

Від Риби-чоловіки не варто чекати сміливих і рішучих вчинків; вони схильні плисти за течією, яке іноді і виносить їх до поставленої мети. Якщо чоловік-Риба домігся успіху, частіше всього він зобов’язаний цим не собі, а везінню або збігом обставин. Як правило, люди цього знака мало цікавляться навколишнім мають багато прихованих ворогів. Їх уявлення про реальності дуже далеко від дійсності. Риби-жінки дуже сентиментальні, акцентують увагу на власну беззахисність та вразливість, не приховують, що мріють про захист і заступництво. Вони добрі і уважні, люблять дітей, але мають надто м’яким характером, щоб їх виховувати.


Залишити відгук