Гороскоп Водолій на Травень

Водоліям в травні 2017 року посміхнеться велика удача, і вони зможуть виправити деякі свої помилки. У цей період зірки настійно рекомендують представникам вашого знаку Зодіаку свій вільний час приділити зміцнює і оздоровчих процедур. Саме час стати прихильником здорового способу життя і агітувати своїх рідних і близьких. Зараз все залежить тільки від вас, не варто чекати, що робота сама вас знайде, що проблеми вирішаться самі собою, а гроші посиплються з небес. Успіх гарантований лише в тому випадку, якщо ви прокладете до цього всі свої зусилля. Беручи серйозні рішення, не варто питати поради у сусіда або друга. Прислухайтеся до своїх внутрішніх відчуттів. Навіть, якщо вас будуть долати сумніви з приводу правильності вибору, не заморачивайтесь на цьому.

У першій декаді травня 2017 зірки обіцяють, що практично все, що зроблено чи зроблять Водолії, увінчається успіхом. До речі, хтось з вашого оточення не буде бачити логіки в ваших вчинках, але не поспішайте обґрунтовувати і пояснювати хід своїх думок. Головне, що ви знаєте, що саме так правильно і крапка. Наберіться терпіння і незабаром результати ваших старань будуть мати приголомшливий успіх, чим сильно здивують оточуючих вас людей. Та й самі ви будете трохи в шоці, оскільки навіть і мріяти не мріяли про настільки чудовому результаті справи. У ваших справах і вчинках з’явиться якийсь сенс, зрозумілий тільки вам і то не до кінця. У товаристві колег і родичів ви будете відчувати себе білою вороною і те, над чим раніше ви могли посміятися від душі весь вечір, вам здасться нудним і навіть примітивним. Ви переосмисліть за цей період все своє життя і станете ставитися до неї більш серйозно, тому навряд чи вам захочеться просиджувати вечори в компанії веселих підпилих друзів і сміятися над вульгарними жартами. У вас тепер зовсім інші інтереси і цілі в житті, яких не дивлячись ні на що, ви твердо маєте намір добитися.

У другій декаді травня 2017 вплив Меркурія сприятливо позначиться на діловій сфері життя Водоліїв. Особливо вдалим буде середина травня у тих представників вашого знаку Зодіаку, хто давно мріяв змінити місце роботи, але так і не наважувався. І тільки зараз, коли зроблена переоцінка життєвих цінностей і вони подивилися на своє життя з боку, вони зрозуміють, що головне-це зробити перший крок, подолати свій страх і приміряти на себе нову, забезпечене життя. Для тих Водоліїв, кого цілком влаштовувала робота і щомісячний оклад, зірки обіцяють вельми вигідну і цікаве пропозицію, яка стане провідником у кар’єрному зростанні. Водолії з числа підприємців будуть сповнені раціональних ідей, які допоможуть їм розширити ринок збуту, а також успішно конкурувати на ньому. Варто розуміти, що в діловій і фінансовій сфері не може бути ніякого успіху і великих грошей, якщо буде відсутній ризик, а ризикувати Водолії не дуже-то люблять. Тому зберіться, уявіть собі, що ви вже переможець, самодостатній і забезпечений громадянин своєї країни, наберіться хоробрості і зробіть перший ривок. Так ви зможете не тільки подолати свої страхи і сумніви, але і перевершите себе. Зрозуміло, що всі ризики повинні бути обґрунтованими і виправданими. Тому, якщо на кону стоїть щасливе безтурботне життя, а вам для цього просто потрібно купити на останні гроші гарний дорогий костюм, анітрохи не сумнівайтеся. Беріть все, що залишилося у вашому гаманці і вперед міняти імідж! Якщо ваше фінансове становище помітно покращиться, але не варто на цьому зупинятися і задовольнятися проміжним результатом. Вкладіть гроші у свою справу, і вже в наступному місяці дохід зростатиме. Повірте, воно того варте!

У третій декаді травня 2017 амурні справи у представників вашого знаку Зодіаку будуть гармонійними і спокійними як ніколи. Сімейні Водолії отримають величезну підтримку і розуміння від своїх домочадців, тому ніхто не буде вас докоряти в тому, що більшу частину свого часу ви проводите на роботі. Їх цілком задовольнить результат вашої відсутності, який буде виражений в грошовому еквіваленті. Кохана людина оточить турботою і любов’ю, і не буде діставати дурними запитаннями. Але вам зі свого боку необхідно хоча б раз на тиждень виділяти час, щоб провести його тільки удвох з коханою людиною. Одиноким Водоліям, під впливом аспектів Венери, слід очікувати нових любовних пригод з вельми цікавим і освіченою людиною, який просто не дасть вам нудьгувати. Водоліям в кінці травня варто змінити не лише спосіб мислення і звичний режим дня, але і підкоригувати свої смакові якості, прагнути до прекрасного, філософськи дивитися на речі, і краще почати з читання книг, відвідування виставок і театру.


Залишити відгук